Купити сплав AISI 430 зі складів України за доступними цінами - ТОВ "Авек Глобал". Тел.: +38 (056) 370-46-04.
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 74 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
AISI 430

Основні відомості про нержавійці AISI 430.

Феритної-хромиста корозійностійка марка сталі загального застосування AISI 430 (за стандартом ASTM A240) має високу корозійну стійкість, в т.ч. атмосферної, високою міцністю і механічними властивостями. Дані якості сталі забезпечуються високим вмістом хрому, низьким вмістом вуглецю. Сталь має гарну оброблюваність (пластичну деформованість).

Хімічні властивості AISI 430, у відсотках.

Склад стали, у%

C

Cr

P

Mn

S

Si

по ASTM A240

0.12 макс

16.0-18.0

0.045 макс.

1.0 макс.

0.03 макс.

1.0 макс.

Стандартно

менш 0.05

17

0.020

0.7

0.025

0.65

Сфера застосування та основні характеристики сталі марки AISI 430.

Загальна корозійна стійкість сталі в багатьох середовищах відповідає стійкості аустенітної сталі марки 12Х18Н10Т. На відміну від никельсодержащих аустенітних сталей типу 18Cr-10Ni, хромисті низьковуглецевих ферритні стали володіють стійкістю в сірковмісних різних середовищах. У зв'язку з цим, вироби зі сталі марки AISI 430 (дротяні сітки і т.д.), можуть використовуватися в системах перекачування нафти, газу, чистих нафтопродуктів, різних вуглеводнів, в технологічних установках нафтоперероблення та газопереробки. При застосуванні тієї будь стали переважніше індивідуальні тести з корозійної стійкості, яка визначається температурою, навантаженням, контактом з іншими матеріалами, ступенем контакту безпосередньо з технологічними середовищами, тривалістю безперервної роботи, агресивним впливом дезінфікуючих та / або миючих розчинів, абразивним впливом продуктів та іншими специфічними умовами.

Сталь AISI 430 має додаткові переваги, що відрізняє відмінність її від никельсодержащих аустенітних марок - це нечутливість до межкристаллитному корозійного руйнування в діапазоні температур 500-800 ° C, а також володіє значно меншою чутливістю до хлоридного розтріскування.

Марка AISI 430 позиціонується формально за хімічним складом в якості аналога вітчизняної марки стали 12Х17. Але, низька концентрація в сталі вуглецю обумовлює відсутність необхідності в її додаткової стабілізації титаном, тому що реальний склад вуглецю на рівні 0,020-0,035% забезпечує при підвищених температурах відсутність схильності до міжкристалітної корозії (інтенсивне карбідоутворення починається при температурі вище 1000 ° C), до того ж забезпечується її відмінна зварюваність. У зв'язку з цим, дана марка стали за своїми експлуатаційними характеристиками є поліпшеним аналогом 08Х17Т, яка рекомендована в якості замінника сталей 12Х18Н10Т, 12Х18Н9Т за ГОСТ 5632-72.

Застосування стали через низький коефіцієнт термічного розширення, оптимально для виробів, що зазнають перепади температур, а висока її теплопровідність зумовлює гідності застосування в системах теплообміну. Маючи відносно низьку теплову інерцію (питома теплоємність), сталь AISI 430 при найменших енерговитратах, здатна швидше прогріватися і охолоджуватися, що дає можливість уникнути інерційного можливого перегріву.
Порівняльні властивості сталей AISI 430 і 12Х18Н10Т.

Марка

Тепло-ємність питома (Дж / г • К) при 20 ° С

Магнітні якості

Усереднений коефіцієнт термічного розширення (106 ° С-1).

Теплопровідність при 20 ° С, (Вт / м • К)

Опір хлорідному корозійного розтріскування, в МПа

AISI 430

0,44

Так (феромагнетик)

10

25

350

12Х18Н10Т

0,52

Немає

17.5

15

140

Характеристики AISI 430 при високих температурах.

Марка сталі AISI 430 незміцнюється при термічній обробці і має хорошу стійкість до утворення окалини, зберігаючи корисні свої механічні експлуатаційні властивості до високих температур.

Сталь AISI 430 при роботі до температури 850 ° C позиціонується як жаростійкий, проте реальна температура експлуатації залежить від умов навколишнього середовища.

Сфери застосування стали AISI 430:

Марка стали 430 широко використовується в таких галузях промисловості, як:

-Харчова промисловість;

-Автомобілебудування;

-Архітектура і дизайн;

-Цивільне машинобудування;

-Виробництво кухонного начиння, частин пральних машин, зливів, сервировочного інструменту, столів, мийок, піддонів і барабанів для посудомийних машин тощо;

-Виробництво внутрішньої і зовнішньої фурнітури;

-Обладнання для теплообмінників;

-Інші.

Застосування економно-легованих безнікелевих нержавіючих сталей (тобто аналогів 430) у переробній і харчовій галузях промисловості регламентується стандартами та іншими нормативними документами.

Головний ГОСТ 5632 "нержавійки" також регламентує використання хромистих феритних марок сталей 08Х17Т і 12Х17 в якості замінників хромонікелевих аустенітних сталей за типом 12Х18Н10Т і 12Х18Н9Т, в т.ч. і для обладнання харчової промисловості, виробництва кухонного начиння і предметів домашнього ужитку.

На підставі літературних численних довідкових даних, ферритні стали такі як AISI 430, можуть використовуватися при виготовленні апаратів і деталей машин для виноробної промисловості. Стали цього типу дозволені до застосування в безпосередніх контактах з вином, суслом, коньячним спиртом, а також продуктами переробки виноробних відходів і т.д. допускається застосування цих сталей (08Х17Т) для виробництва устаткування, яке застосовується в молочної та м'ясної промисловості при температурах 30-140 ° C і т.д.

Всі стали цієї серії (400), у т.ч. і AISI 430 можуть бути не тільки застосовані в якості замінників містять нікель марок, а значно перевершуючи їх за деякими властивостями, бути незамінними у виробництві обладнання харчової промисловості. Сталь AISI 430 може використовуватися у виробництві технологічного обладнання, яке застосовується на різних етапах у харчовому виробництві (гігієнічна обробка чи мийка сировини, устаткування та продуктів, поділ та сортування продукції, подрібнення, змішування, фасування та упаковка, теплова обробка, транспортування і т.п .).
Оскільки хромисті сталі мають низький коефіцієнт термічного розширення і підвищену теплопровідність у порівнянні з аустенітними никельсодержащая сталями, то це зумовлює їх перевага в застосуванні (в т.ч. трубний прокат) в теплообмінних конструкціях таких, як охолоджувальні градільні і т.д. Низький коефіцієнт термічного розширення забезпечує найбільш надійне фіттінговое кріплення і прискорений теплообмін у системі охолодження харчових резервуарів (система з охолодженням водою, гліколем та іншими охолоджуючими середовищами). Трубопроводи і зварні конструкції з хромистих сталей змінюють розміри при коливанні температури значно менше, що забезпечує зниження втомних руйнівних навантажень при перепаді температури, запобігаючи можливі витоки з різних гідравлічних з'єднань.

Сталь 430 повністю відповідає санітарно-епідеміологічним державним нормативам і правилам і є дуже перспективною в застосуванні при виробництві обладнання для різних галузей переробної та харчової промисловості: м'ясний, масложирової, хлібопекарної, спиртової, пивобезалкогольної, кондитерської, лікеро-горілчаної та інших. Висока корозійна стійкість сталі AISI 430 характеризується зменшеним у складі вуглецю і високим вмістом хрому (від 16 до18%).

Дана сталь відмінно себе зарекомендувала в якості сталого матеріалу в газових середовищах, які утворюються в процесі спалювання різного палива. AISI 430 застосовується у виробництві труб і корпусів систем рециркуляції, нейтралізації, вихлопу і уловлювання відпрацьованих газів. Складні високотемпературні каталітичні окислювально-відновні реакції і агресивні газові середовища зумовлюють неодмінна застосування корозійно-стійкої економно-легованої сталі 430 у вигляді конструкційного матеріалу у виробництві вихлопних систем, пічного та іншого супутнього обладнання (димоходи, витяжні короби і т.д.). Такі середовища можуть містити в собі продукти неповного згоряння (вуглеводні, оксид вуглецю, оксиди азоту, сірководень, двоокис сірки тощо) і повного згоряння (водяна пара, двоокис вуглецю, азот тощо).

Тимчасовий опір при високих температурах:

Температура, ° C

600

500

400

300

Межа міцності, МПа

145

250

430

450

Зварювання.

Дана сталь відмінно зварюється усіма відомими методами за умови прийняття послесварочних заходів пасивації, протруювання / очищення, не втрачаючи корозійних властивостей в місцях зварювання. Для оптимального використання дугового зварювання в інертних газах, необхідно дотримуватися мінімальні енерговитрати при зварюванні шва. Рекомендована зварювання "зверху" (тобто, якщо зварювана поверхня розташовується нижче зварювального інструмента). У вигляді присадочного матеріалу можна застосовувати аустенітну дріт Cв-07Х25Н13, 309L, Св-08Х25Н13БТЮ і т.д. також можна застосовувати електроди або ж присадочні дроту з основою хромистой феритної сталі AISI 430. Для забезпечення гарантованої адекватної корозійної стійкості необхідно видалити окалину, а також кольори мінливості методом травлення або механічною обробкою за допомогою щіток з нержавіючої сталі і пропассівіровать за допомогою холодного розчину (10-20%) азотної кислоти. Далі необхідна ретельна промивка в холодній воді і сушка.

Ціна. Купити.

Всі запити наших споживачів повністю будуть задоволені виробами, які випускаються із сталі AISI 430 компанією ТОВ «Авек Глобал». Популярність даного типу виробів, виготовлених з даної сталі, обумовлюється, високою якістю продукції, величезною різноманітністю і реальною вартістю. Будь-яка вироблена нами продукція проходить абсолютний контроль по всьому технологічному процесу, що забезпечує абсолютну гарантію високої якості нашої металопродукції. Сучасні технологічні можливості на будь-якому етапі виробництва забезпечують можливість здійснювати індивідуальні замовлення у разі відсутності необхідного виду виробу в базовому виконанні, або ж при необхідності в іншому варіанті виконання виробу. Компанія ТОВ «Авек Глобал» завжди готова виготовити якісну металопродукцію різних нестандартних варіантів, а також розмірів за індивідуальним замовленням.


аналоги в цій категорії:


продукція для продажу
 • Водопровідні труби
  Купити водопровідні мідні труби в Україні за оптимальною ціною в компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Гафній, труба
  Гафній, труба: виробництво та переваги гафнівая труб. Купити в Україні в компанії Авек Глобал
 • Способи виробництва шестикутника
  Способи виробництва шестикутника на сайті avglob.org
 • ПТ-7М сплав труба
  Титан марки ПТ-7М; сплав, труба, лист, круг зі складу компанії "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Олов'яний припій
  Олов'яний припій за ціною виробника зі складу компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • 14Х17Н2 Лист, стрічка
  Ціна на 14Х17Н2 Лист, стрічку і інший металопрокат на сайті avglob.org /
 • Молібден опис
  Молібден: опис, характеристика, виробництво, продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • 08Х22Н6Т Дріт, круг
  Краща ціна на сталь 08Х22Н6Т: дріт, коло - компанія Авек Глобал
 • l5 Новий ніхром
  l5 Новий ніхром
 • Сплав 56ДГНХ
  Купити сплав 56ДГНХ в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доступна ціна, доставка - ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Труба ДКРНМ
  Купити латунну трубу ДКРНМ зі складу в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Копель
  Продаємо копель: мідно-нікелевий термоелектродний сплав зі складу в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • ХН35ВТ лист, стрічка, фольга
  Купи ХН35ВТ лист, стрічку, фольгу з вуглецевої сталі в Україні: ТОВ Авек Глобал.
 • AISI 904L
  Купити сплав AISI 904L. Труба, лист, круг, дріт, стрічка, поковка в Україні - ТОВ "Авек Глобал".
 • 29НК лист, стрічка
  29НК лист, стрічка, стрічка зі складу в Дніпропетровську. Доставка в регіони
 • Шестигранник дюралевий
  Дюралюмінієвий шестигранник марок Д1, Д18, Д16, Д19, В65, ВАД зі складу в Україні - ТОВ Авек Глобал