Припій: застосування, види, виробництво, продаж в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 38 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
  • Нікелеві сплави
  • Нержавійка, титан
  • Рідкісні і тугоплавкі
  • Кольорові метали
  • Легована сталь
  • Сітки та з'єднання
Припій

Актуальність

Припоєм називається метал або сплав, за допомогою якого в розплавленому стані виконують з'єднання металевих деталей. Температура плавлення у припою повинна бути нижче, ніж у монтованих виробів. Пізніше, охолонувши, він дасть міцне з'єднання.

Виробництво

Хімічний склад припоїв (%)

Припій

Sn

Sb

Pb

Посс-40-2

в межах від 39 до 41

від 1,5 до 2

інше

Посс-30-2

в межах від 29 до 31

від 1,5 до 2

інше

ПОС-40

в межах від 39 до 41

від 0,005 до 0,5

інше

ПОС-61

61

від 0,005 до 0,5

інше

ПОС-30

в межах від 29 до 31

від 0,005 до 0,5

інше

Найбільшою популярністю користуються припої олов'яно-свинцеві марки ПОС. Цифрове значення: 30, 40, 61 і т.д. відображає відсоткове співвідношення олова в сплаві.

Застосування

При монтажі муфт з використанням ПОС виконують з'єднання жил кабелів, металеві оболонки кабелів з алюмінієвими, кінці наконечників, свинцевими або латунними муфтами, виробляють заземлення металевих оболонок, екранів, кабельної броні відповідно нормам ГОСТ 1499-70.

- ПОС 40 - пайка латуні, заліза і мідних проводів.

- ПОС30 - пайка латуні, міді, заліза, цинкових і оцинкованих листів, білої жерсті, радіоапаратури, бандажної дроту електромоторів і гнучких шлангів.

- ПОС 61 - філігранна пайка найтонших дротів. Великий вміст олова в ньому знижує температуру плавлення припою.

Згідно ТУ 48-0220-62-94 припій марки ПОС36 містить: цинку - 63%, олова - 36%. Його застосовують для виконання оконцеванія наконечників, пайки жил кабелів, їм спаиваются металеві оболонки кабелю зі свинцевим, латунними і алюмінієвими муфтами; заземляють екрани, оболонки і броню кабелів.

припой

застосування

ПОС61

Лудіння і паяння електро-і радіоприладів, точної апаратури, що має високогерметичних шви, друкованих схем, що не допускають перегріву.

Не міститься сурма.

ПОСК2-18

Пайка і лудіння керамічних і металізованих деталей.

Не містить сурми.

ПОСК50-18

Пайка порошкових матеріалів, деталей, чутливих до перегрівання металокераміки, а так само для виконання ступінчастою пайки конденсаторів.

Не міститься сурма.

ПОС40

Пайка і лудіння деталей з оцинкованої бляхи, що має герметичні шви і електроприладів. Не містить сурми.

ПОССу25-05

Пайка і лудіння радіаторів. Містить сліди сурми, добре паяє оцинковані і цинкові деталі.

ПОССу95-5

У електропромисловості використовують для пайки трубопроводів, які розраховані на нагрів. Містить сурму.

ПОМ2

Використовують для низькотемпературної, м'якою пайки. Легкоплавкий припой.

ПОС30

Випускається у вигляді чушок дроту і круглих прутків, які заповнені флюсом трубок і порошку. Використовується для лудіння і пайки. Не містить сурми.

ПОССу18-05

Виконують лудіння і паяння трубок в теплообмінниках і електроламп. Добре паяє цинкові та оцинковані деталі. Містить у собі сліди сурми.

ПОССу25-2

Застосовують в автомобілебудуванні. Містить сурму.

ПОССу8-3

Для виконання лудіння і пайки в виробництві електроламп. Містить сурму.

ПОС10

Для здійснення лудіння і пайки контактів електроприладів і реле, а так само для лудіння і заливки контрольних пробок паровозних топок. Не містить у складі сурми.

ПОССу18-2

Використовується в автомобілебудуванні. Містить сурму

ПОССу40-2

Для виконання лудіння і пайки деталей холодильників і тонколистової упаковки. Містить сурму. Припій широкого призначення.

ПОССу10-2

Використовується в автомобілебудуванні. Містять сурму.

ПОССу15-2

Використовується в автомобілебудуванні. Містять сурму.

ПОССу50-05

Застосовується для виконання лудіння і пайки авіаційних радіаторів, здійснення пайки побутової посуду з подальшим лудінням за допомогою харчового олова. Містить сліди сурми, відмінно паяє оцинковані і цинкові вироби

ПОС61М

Використовується для здійснення лудіння і пайки дуже тонких (до 0,2 мм) деталей: фольги, мідного дроту, друкованих схем в ювелірній справі і радіоелектронної галузі. Не містить сурми. Виконання лудіння і пайки у ванних і Тигель не припустимо.

ПОССу35-05

Використовується для здійснення лудіння і пайки кабельних свинцевих оболонок, електротехнічних і не особливо відповідальних виробів і упаковки тонколистової. Містить сліди сурми, відмінно паяє оцинковані і цинкові деталі.

ПОССу61-05

Застосовується для твору лудіння і пайки елементів усіх друкованих плат, електроапаратури, електрообмоток, а так само радіодеталей оцинкованих при посилених вимогах до рівня температури. Містить сліди сурми, відмінно виконує пайку цинкових і оцинкованих виробів.

ПОС63

Для групової пайки друкованих схем, пайки на автоматизованих лініях з використанням хвилі припою, занурення з протягуванням.

ПОССу4-4

Використовується в автомобілебудуванні. Містить сурму.

ПОССу5-1

Застосовується твори для лудіння і пайки деталей, які працюють в умовах нагріву, а так само для лудіння трубчастих радіаторів. Містить сурму.

ПОС90

Широко використовується для здійснення лудіння і пайки внутрішніх швів медичної апаратури та побутової посуду. Не містить сурми.

ПОССу30-2

Застосовується для твору лудіння та виконання пайки холодильних установок, в автомобілебудуванні електроламповий галузі та для виконання абразивної пайки. Містить сурму.

ПОССу4-6

Використовується для пайки білої жерсті, виконання лудіння і пайки деталей, що мають закочені і клепані шви з міді та латуні, для шпаклівки кузовів автомобільних. Містить у собі сурму.

ПОССу30-05

Використовується для здійснення лудіння і пайки листового цинку і радіаторів.

ПОССу40-05

Призначений для твори лудіння і пайки жерсті, електрообмоток, пайки монтажних елементів, кабельних і моткових виробів, оцинкованих деталей, радіаторних трубок і холодильних установок. Містить у собі сліди сурми, відмінно паяє цинкові та оцинковані деталі.

ПОССу35-2

Призначений для виконання пайки свинцевих трубок і для абразивної пайки. Містить сурму.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" в наявності величезний асортимент легкоплавких сплавів всіх марок за оптимальними цінами. Обширний вибір припоїв здатний задовольнити будь-якого замовника. Оформити замовлення та придбати продукцію ви можете через наш філіал або Інтернет-сайт компанії. Ми гарантуємо якість товару повним дотриманням всіх технологічних норм виробництва. Термін виконання замовлення мінімальний. Ціна безпосередньо залежить від обсягу зробленого замовлення та технічних умов поставок. Для оптових замовлень діє гнучка система знижок.


аналоги в цій категорії:продукція для продажу