Латунь, види латуні, характеристика, властивості, застосування і продаж на avglob.org. Купити в Україні, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 63 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунь
Латунь

Актуальність

Латунь створена на основі сплаву 2-х металів: Zn + Cu. Міді у складі набагато більше. Залежно від її кількості, латунь має різну назву. Якщо вміст міді досягає 90% - сплав називається томпак - має гарну пластичність і корозійної стійкістю, має золотисто-червонуватий відтінок і широко використовується не тільки промисловістю, але також для виготовлення різних декоративних елементів. Іноді латунь легують іншими металами, такими як залізо, нікель, марганець та інші. Цей сплав, був відомий ще в древньому Римі, але почав активно поширяться з початком дев'ятнадцятого століття.

Ціна на латунь коливається залежно від вмісту в ній металів. Найдешевший сплав - з найбільшим вмістом цинку, так як Zn відносно дешевий метал. Але якщо його в латуні міститься більше 45% від загального обсягу, фізико-технічні властивості металу погіршуються, такий сплав вкрай рідко використовується промисловістю. Він стає менш пластичним і більш крихким. Але якщо вміст цинку менш 30%, то це упрочняет склад при збереженні пластичності. Середня біржова ціна за тонну латуні коливається від 16 тисяч рублів до 31 000 рублів.

Види латуні

Залежно від хімічного складу розрізняють кілька видів латуні. Володіє високою пластичністю, містить не менше 30% Zn, її називають однофазна проста латунь. Вона відрізняється хорошою стійкістю до атмосферної вологи, добре протистоїть перепадів температур. Латунь яка добре кується і прокочується, має гарну пластичність називається двофазна проста латунь. Ще один вид - багатофазна латунь, об'єднуюча гідності перших двох видів. Якщо в сплав міді і цинку, вводитися додатковий небудь компонент, наприклад свинець то отримують спеціальну латунь, яку маркують двома літерами. Після букви Л пишеться перша літера металу, який додатково входить до складу. Після чого вказується відсоток вмісту міді. Якщо в складі присутні кілька додаткових елементів, то їх зміст пишеться числами через тире.

Переваги

Важливе гідність латунного сплаву - хороша технологічність. З неї виробляють деталі машин і механізмів складних форм, починаючи від часових шестерень і закінчуючи підшипниками, патрубками, трубами, деталями хімічного, сантехнічного обладнання. Вона володіє хорошими антикорозійними властивостями, завдяки чому затребувана при виготовленні кранів, запірної арматури. Завдяки пластичності з неї, можна легко отримувати самі різні види прокату: лист, прутки, дріт. З тонких прутків роблять електроди для спеціальних видів зварювання. Пластини, стрічки, листи, різноманітні профілі широко використовуються в машинобудуванні.

Недоліки

Істотний недолік латуні - корозійне розтріскування. Якщо деталь формують шляхом холодного тиску, всередині накопичуються залишкові напруги. У мікротріщини можуть проникати агресивні речовини, волога, що призводить до руйнування матеріалу. Щоб уникнути цього, латунь повільно нагрівають до t ° 260 ° C, і так само повільно остуджують. Це т.зв. низькотемпературний отжиг.

Ті деталі, які виконані литтям, позбавлені такої вади, їм не потрібен відпал.

Застосування

1. Деформуємі латуні. Містять великий відсоток міді, до 90%. Сплав володіє хорошими антикорозійними, антифрикційними властивостями, пластичністю. Застосовується при виготовленні різної фурнітури прикрас інтер'єру. легко зварюється з іншими металами, наприклад, зі сталлю. виходить матеріал, який називається біметал, він широко використовується в електротехніці.

Подвійна латунь використовується при виготовленні трубочок малого діаметра для потреб автомобілебудування, холодильної техніки. З неї виробляють радіатори, патрубки, втулки. Широко використовується завдяки своїм антикорозійним властивостям для сантехнічної продукції: кранів, запірної арматури, а також деяких видів болтів, заклепок.

Багатокомпонентні латуні широко використовуються в кораблебудуванні при виготовленні корпусів приладів, болтів, дверних ручок, фурнітури. Добре протистоїть дії морської води. Використовується в авіабудуванні і для хімічного устаткування.

2. Ливарні латуні. Шестерні, підшипники для потреб важкого машинобудування при виготовленні різних датчиків, манометрів, а також деталей, які працюють під сильним навантаженням при t ° до 300 ° С,.

3. Ювелірні латуні служать для виготовлення прикрас у побуті, інтер'єрі, при виготовленні церковного начиння. Здалеку такий виріб можна прийняти за золото через характерний золотистого відтінку. Є сплави яскраво-жовтого і мідного кольорів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує сплави кольорових металів на вигідних умовах. Ціна обумовлена ​​технологічними особливостями виробництва без включення додаткових витрат. На складі представлений найширший вибір продукції для масштабних виробництв. У нас привабливі умови і для роздрібних покупців. На сайті компанії відображена вся інформація про товари, є каталог продукції і прайс-листи. Знайти нас легко в Інтернеті за адресою avglob.org. Чекаємо ваших замовлень.
продукція для продажу
 • maraging 300
  Купити maraging 300 в Україні - компанія Авек Глобал. Доставка, знижки, бонуси.
 • Мідний пруток
  Мідний пруток в асортименті зі складу в Києві, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • AISI 304
  В наявності сплав AISI 304 на усіх складах компанії "Авек Глобал" в Україні з доставкою.
 • Ціна на нержавіючий металопрокат
  Ціна на нержавіючий металопрокат в Україні. Продаж металу, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Молібденовий штабик
  Молібденовий штабик: властивості, продаж в Україні в компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ніхром
  Ніхром - опис, ціни, характеристика. Купити в Україні за вигідною ціною.
 • Тулій
  Продаємо метал тулій. На сайті "Авек Глобал" характеристика, властивості, застосування і виробництво.
 • ХН67МВТЮ-вд сплав, труба, круг
  ХН67МВТЮ-вд сплав, труба, круг: купити в Україні за ціною виробника - ТОВ Авек Глобал
 • Дріт ПАНЧ-11
  Дріт ПАНЧ-11 на складах компанії "Авек Глобал" в Україні. Доступна ціна, знижки, доставка.
 • Шліфовані нержавіючі листи
  Шліфовані нержавіючі листи в асортименті від компанії "Авек Глобал"
 • Галій
  Продаємо Галій за вигідною ціною, зі складу в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Тантал
  Тантал високої чистоти - ТВЧ, танталовий прокат зі складу за вигідною ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Молібденова змазка
  Молібденова змащення: властивості, ціна, купити в Україні - ТОВ Авек Глобал
 • ВТ1-0 сплав
  Купити ВТ1-0 сплав - Титан технічний, продаж від компанії "Авек Глобал" ++38 (056) 370-46-04
 • Баббит Б16
  Купити Баббит Б16, ціни, продаж, доставка.по Україні - ТОВ Авек Глобал
 • Технологія виробництва нержавіючого квадрата
  Технологія виробництва нержавіючого квадрата на сайті avglob.org