Будь прокат з латуні за найкращою ціною в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 73 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунний прокат
Латунний прокат

Загальна характеристика

За хімічним складом латуні ділиться на 2 види: складні і прості. Головним елементом цього сплаву є мідь. Чим більше у складі цинку, тим вища буде загальна міцність. У складі може бути до 45% Zn. Сплави Zn + Cu називають подвійними або простими. Складні сплави, які містять свинець, марганець - більше легко обробляються. Завдяки фосфору, підвищується твердість. Нікель збільшує хімічну стійкість. Олово - стійкість до водного середовища. Кремній і алюміній - міцність, але алюміній знижує пластичність. Залізо надає дрібнозернисту структуру деталям, збільшує зносостійкість.

Переваги

Міцність у латуні набагато вище, ніж у міді, а ливарні властивості краще. Латунь добре піддається пайку, зварюванні. Листовий латунний прокат - досить пластичний, легко деформується, доступний будь-якій механічній обробці. Його застосовують на шкідливих виробництвах. Сама латунь екологічно абсолютно нешкідлива.

Класифікація

За ступенем твердості розрізняють тверді, напівтверді, м'які сплави. Поділ залежить від величини тиску, необхідного для холодної деформації металу. Воно може коливатися від 30 до 64 кг / мм 2. За кольором латунь буває червоною і жовтою, це залежить вмісту цинку. Якщо його багато, то сплав буде жовтий. такий тип використовується зазвичай в домашньому господарстві. А червона латунь має більш високу пластичність. У ній міститься більше міді. За формою латунний прокат може бути у вигляді кола, стрічки, аркуша, дроту, труби, шестикутника.

Застосування

Машинобудування, будівництво, сантехніка. Декоративні вироби для інтер'єру, музичні інструменти, наприклад, ударні тарілки. У машинобудуванні використовують латунні гайки, болти, гвинти, підшипники, втулки. Складні сплави, де присутня олово, застосовують у суднобудуванні, завдяки корозійної стійкості. Латунь використовується для хімічної апаратури, деталей літаків, суден, космічних кораблів, створення бойового спорядження та боєприпасів, типографических матриць.

Виробництво

Латунний прокат включає в себе близько 200 профілів, Ø від 7 до 40 мм. Його виробляють гарячекатаних або холоднокатані способом. Круглий прокат випускається мірної завдовжки. Горизонтальне лиття проходить етап протягання з подальшою калібруванням, це підвищує точність зовнішніх перерізів, а також забезпечує роботу автоматичних ліній металообробки. Найпопулярніші марки: ЛС59-1 - «сипучка» (складається з 40% Zn, 59% Cu і 1% Pb), а також Л63 - «тягучка» (37% Zn і 63% Cu) Їх використовують для виробництва кіл або шестигранників ,.

Шестигранник буває підвищеною та нормальною точності .. Латунні прутки виробляють напівтвердими, м'якими, твердими. Застосовують для виробництва металовиробів. Круглий пруток буває трьох ступеня точності: підвищеної, нормальної або високою. У маркуванні всі елементи позначаються великими літерами, після чого вказується процентна частка основи сплаву. Припустимо, Л63, це латунь, яка містить 63% Cu, інше - цинк. Якщо вміст Zn перевищує 20%, сплав буде схильний до розтріскування. Щоб цього уникнути, використовують відпал при t ° 175-300 ° С. Щоб деталі були доступні холодної деформації, використовують однофазну латунь. З неї виготовляють стрічку, радіаторні трубки, дріт. А якщо деталі виготовляти при температурі вище 500 ° С, то використовують двофазну латунь. З неї виготовляються листи та прутки.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитися більш детально з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», яка спеціалізується на поставках кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою в будь-який район СНД. Вся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. Погодження про, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачені пільгові знижки.
продукція для продажу
 • ХН60ВМТЮР
  Продаж ХН60ВМТЮР сплаву за найнижчими цінами з доставкою в будь-яку точку України компанією ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04.
 • Магній, сам метал і труба
  Метал магній, труба з магнію: характеристика, виробництво, застосування. Купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ніхромовий дріт
  Ніхромовий дріт - виробництво, продаж в Україні.
 • ОТ-4 ОТ4-0 ОТ4-1 дріт, круг, пруток
  Сплав титану ОТ-4 ОТ4-0 ОТ4-1 дріт, круг, пруток від компанії "Авек Глобал". тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Дріт вольфрамовий
  Вольфрамова дріт за найкращою ціною в Україні - ТОВ "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Поковка
  Купити поковку в Україні: ціни, продаж, доставка на сайті avglob.org
 • Гумовий
  Гумовий компенсатор з доставкою в великому асортименті, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Сплав 40ХНЮ-ВІ
  Сплав 40ХНЮ-ВІ зі складу компаніїї ТОВ «Авек Глобал» за вигідною ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ванадій
  Ванадій; фізичні та хімічні властивості, ціна, купити в Україні - компанія Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ербій
  Купити метал ербій в Україні. Характеристика, властивості, виробництво і продаж, тел: ++38 (056) 370-46-04, компанія Авек Глобал
 • Сплав 08Х17Н15М3Т
  Продаж сплаву 08Х17Н15М3Т в Україні за ціною виробника - ТОВ Авек Глобал
 • Бронза БрАЖ9-4.
  Бронза БрАЖ9-4 за низькими цінами на всій території України - ТОВ "Авек Глобал". Доставка в будь-яку точку України.
 • монель, hastelloy, inconel
  Купити монель, hastelloy, inconel з доставкою по Україні - в компанії Авек Глобал.: Ціна на металопрокат на сайті avglob.org
 • Фольга нержавіюча
  Фольга нержавіюча в асортименті, зі складів по всій Україні - ТОВ Авек Глобал
 • Сплав 02Н15К10М5Ф5-ВІ
  Сплав 02Н15К10М5Ф5-ВІ - продаж в Україні, компанія Авек Глобал
 • Купити титановий сплав 3М в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доставка - ТОВ «Авек Глобал»