Алюмінієва дріт: класифікація, виробництво, продаж в Україні - ТОВ "Авек Глобал", тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 37 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
  • Нікелеві сплави
  • Нержавійка, титан
  • Рідкісні і тугоплавкі
  • Кольорові метали
  • Легована сталь
  • Сітки та з'єднання
Дріт алюмінієва
Дріт алюмінієва

У філософії є ​​вираз «Форма - є вища зміст». З цим важко не погодитися. У техніці ця думка наочно втілилася в алюмінієвій дроті, без застосування якої на сьогоднішній час не обходиться не одна галузь виробництва.

Переваги

1. Висока технологічність.

2. Пластичність і низька температура плавлення 600 ° С.

3. Дешевизна, стійкість до корозії, висока теплопровідність, електропровідність, слабкі магнітні властивості.

4. Мінімальна вага.

5. Дріт цінна своєю стійкістю до дії атмосферної та грунтової вологи, а також біологічної інертністю. Вона відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, які пред'являються до побутового обладнання та до столових приладів.

6. Використання для зварювання алюмінієвого електрода дозволяє отримати не тільки високоміцний, але і пластичний шов, який буде стійкий до атмосферних впливів.

Виробництво

Зварювальний дріт виготовляють згідно ГОСТ 7871-75, використовуючи у виробництві сплави наступних марок АМг6, АК5, АМг3, АМг5 і Амц з хімічним складом, нормованим ГОСТ 4784-97. Виготовлення дроту холодної висадки йде з дотриманням ГОСТ 14838-78, використовується сплав В65, а також марку АД1 (ГОСТ 4784-97).

Відбір і підготовка проб для контролю хімічного складу нормований ГОСТ 24231-80. Сплави АМг6, АМг3, АМГ5, Амц відносяться до деформується, вони легко зварюються, обробляються, а також стійкі до корозії різних видів. Технічна дріт марки АД1 відрізняється корозійноїстійкістю, електропровідністю і високою пластичністю.

Дріт марки АК5 представляє невеликого діаметру витягнутий профіль з ливарного сплаву. Через високий вміст кремнію і міді, вона відрізняється високою твердістю. До високоміцним дюралей можна віднести і сплав марки В65. Щоб поліпшити його хімічну стійкість, застосовують анодне оксидування і плакірованіе.

Класифікація дроту

1. За призначенням і технології виробництва:

- Для холодної висадки - ГОСТ 7871-75. Ø 0,8-12,5 мм. Розрізняють два види дроту - пресовану (П) і тягнуть (В).

- Для зварювання - ГОСТ 14838-78.

- Електротехнічна - ТУ 16.К71-088-90.

- Кругла для повітряних проводів ЛЕП - ТУ 16-705.472-87.

2. По точності виготовлення:

- Підвищеною - П.

- Звичайною.

3. По обробці матеріалу:

- Без термічної обробки.

- Відпалений - М.

- Нагартована - Н.

- Полузакаленная - Пт

- Природно состаренная загартована - Т.

- Штучно зістарена загартована - Т1.

У процесі відпалу пластичність і оброблюваність матеріалу різанням значно поліпшується, а холодна деформація сприяє зміцненню сплавів.

4. За способом доставки:

- В пучках.

- В котушках.

- В бухтах - БТ.

Дріт

Стандарти

Маркування

Розміри

дріт алюмінієва

ГОСТ 148З8-78 ГОСТ 7871-75 ТУ 16-7О5.472-87

СвАМг6М, Авл, АТ, СвАМцМ, АД1, АД1М, АД1Н, СвАМц, АДН, АДМ, АК5Н, СвАМг6Н, АМгЗ, АМг3Н, АМг5П, СвАМг6, АМг5ПН, АМг6, АМГ6М, АМц, СвАМг5, АМцМ, В48, СвАМгЗН, В65, Д16П, СвАМг3, Д18, Д18П, Д19П, СвАК5Н, Д1П, СвА85Т, СвАК5, СвАМцН

1,6-5, Про

Використання

Харчова промисловість, будівництво, машинобудування. Її використовують у виробництві кабелів, проводів, меблевої фурнітури, декоративних елементів. Без неї не обходяться і в ковбасної галузі, пивної промисловості або транспортному машинобудуванні. Її ж застосовують при зварюванні в якості електродів, що плавляться або обв'язки.

Зварювання

Дріт незамінна в процесі зварювання, особливо тих конструкцій, які мають безпосередній контакт з грунтовою або атмосферною вологою, що гарантує захист від термічних тріщин, високоміцний шов, стійкість до корозії, а також пластичність. Легуючі елементи підвищують міцність шва, правда при цьому знижується корозійна стійкість і пластичність. Для отримання більш пластичного і стійкого до корозії шва, користуються менш легованими електродами. При зварюванні сплавів з алюмінію використовують дріт, яка своїм хімічним складів максимально близька до самої деталі. Виняток становить сплав Ai + Mg. Справа в тому, що в процесі зварювання магній випаровується. Саме тому необхідно використовувати дріт, в якій відсоток магнію набагато більше, ніж в складі самої деталі.

найменування

Марка сплаву

Примітка

зварювальний алюмінієвий дріт імпортна:

OK Autrod 18.О1 (аналог СвА97, СвА85, СвАМц)

OK Autrod 18.О4 (аналог СвАК6, СвАК5)

OK Autrod 18.11 (аналог Св12О1)

OK Autrod 18.15 (аналог СвАМгЗ)

OK Autrod 18.16 (аналог СвАМг5)

OK Autrod 18.2О

OK Autrod 18.22 (СвАМг61

зварювання Al чистого

зварювання сплавів з кремнію і алюмінію або кремнію, магнію та алюмінію: АДЗ5; АДЗЗ, АДЗ1

зварювання Al і його сплавів в харчовій промисловості, галузі літакобудування

зварювання сплавів, що містять 3 відсотки Mg: AMgЗ, AMg4, AMg5, AMg6 з подобообразнимі сплавами

зварювання сплавів, що містять до 5 відсотків Mg або сплавів алюмінію з марганцем і нелегованих сплавів алюмінію

для зварювання сплавів, з вмістом Mg до 5 відсотків, для отримання високоміцних таврових швів

зварювання сплавів, з вмістом Mg до 6 відсотків: AMg6, 1AlMg4, 5Mн, AlMg5Mn і AlMg5Cr для отримання високоміцних таврових швів

Вітчизняна алюмінієвий дріт

СвА5, СвА85Т, СвА97, СвА99

СвАМц

СвАМгЗ, СвАМг5, СвАМг6, СвАМг61, СвАМг6З, Св1557

СвАК1О, СвАК5

Св12О1

технічний чистий алюміній сплав алюмінію і марганцю

сплав алюмінію і магнію

сплав алюмінію і кремнію

сплав алюмінію і міді

Прикладом позначення може служити дана запис:

СвАМц5, 00хБТ ГОСТ 7871-75. Так позначається зварювальний дріт, пресований зі сплаву алюмінію СвАМц, в нагартованной стані, Ø 5 мм, що поставляється в бухті.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» є компанією, яка здійснює реалізацію кольорового прокату на найвигідніших умовах. На складі надано великий вибір дроту з алюмінію, а також його сплавів. Від обсягу замовлення та додаткових умов поставки залежить ціна. При оптових продажах надаються істотні знижки. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання і надати кваліфіковану допомогу. А великий асортимент не залишить вас без вибору. Наша фірма гарантує своєчасну доставку. Вся продукція сертифікована. Якість, гарантовано суворим дотриманням всіх норм, стандартів і технологій в процесі виробництва.продукція для продажу