Рідкісні метали: виробництво, застосування і продаж в Україні, тел: +38 (056) 370-46-04 - ТОВ "Авек Глобал"
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 135 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Рідкісні метали
Рідкісні метали

Актуальність

Незважаючи на те, що рідкісні метали стали освоюватися промисловістю порівняно недавно, вони сьогодні повсюдно застосовуються високотехнологічними галузями. Видобуваються вони або безпосередньо з родовищ, або з відходів при розробці інших видів корисних копалин. Сировинні ресурси з видобутку рідких металів на сьогоднішній день представлені як невеликими об'єктами видобутку, так і гігантськими родовищами, що дозволяють розрахувати видобуток цих металів на кілька сот років.

Загальна характеристика

До рідкісних металів геологи відносять близько 36 хімічних елементів з таблиці Менделєєва, освоєння яких активно почалося менше 100 років тому. Багато з цих металів (реній, гафній, галій, скандій, германій) були відкриті багато раніше, але властивості їх на відміну від благородних металів, стали відомі людству лише в XX столітті. Спочатку до них ставилися як до екзотичних, звідки і пішла назва «рідкісні метали», яке можна назвати умовним. Ніякого відношення назва не має до їх фізико-хімічними характеристиками або недостатньої поширеністю в природі. На думку багатьох дослідників, цю групу металів об'єднує, насамперед, новизна практичного застосування. Недостатній вміст цих металів у земній корі, труднощі технологічних процесів виділення - актуальні лише для деяких з них. Можна з упевненістю сказати, що в наші дні поняття «рідкісні метали» не несе прямого смислового значення, оскільки вони широко використовуються різними промисловими сферами.

Використання

Найчастіше рідкісні метали - це високотехнологічні матеріали. Наприклад, літій дав можливість виробляти мініатюрні і одночасно місткі батареї, які можна перезаряджати. Ніобій став основою виробництва надпровідникових матеріалів, що мають високу щільність струму, тантал використовується при виготовленні ємних мініатюрних конденсаторів, гафній - при виготовленні корозійно-стійких жароміцних сплавів. Мініатюрні потужні постійні магніти виготовляються з самарію, а надійні напівпровідникові пристрої з індію або галію. Сучасні прилади нічного бачення і високоякісна волоконна оптика була б неможлива без германію.

Проводячи дослідження, сучасні вчені продовжують відкривати нові властивості цих металів, розширюючи їх практичне використання. Якщо на зорі освоєння рідкісних металів вони були затребувані лише оборонною промисловістю, то сьогодні їх активно застосовують при виготовленні пакувальної тари, батарейок, кахлю, сантехнічних виробів, напівпровідників. Виробництво-споживання рідкісних металів сьогодні прогресує величезними темпами, обганяючи інші метали, попит на них в активно розвиваються областях збільшується щорічно на 15-25%. Що стосується цін, то їх діапазон дуже великий. Ряд кадмію близький до цинку і свинцю, а інші наближені до металів платинової групи (скандій, лютецій).

Купити за вигідною ціною

Великий вибір виробів з рідкісних металів на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням всіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів Росії, України з доставкою по будь-якою адресою. Наші фахівці упакують, укомплектують, промаркують ваше придбання, а також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Терміни постачань мінімальні. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.
продукція для продажу
 • Сплав 08Х18Т1
  Купити недорого сплав 08Х18Т1 в Україні - компанія Авек Глобал
 • Сильфонний
  Сильфонний компенсатор: виробництво та продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Сплав 03Х20Ю3НТБ
  Купити сплав 03Х20Ю3НТБ в Україні за низькою ціною - ТОВ "Авек Глобал"
 • l5 Ніхром Х15Н60-Н
  l5 Ніхром Х15Н60-Н зі складу в Україні за вигідною ціною.
 • 29НК лист, стрічка
  29НК лист, стрічка, стрічка зі складу в Дніпропетровську. Доставка в регіони
 • Водопровідні труби
  Купити водопровідні мідні труби в Україні за оптимальною ціною в компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Дротяна шестикутна (Маньє)
  Дротяна шестикутна (Маньє)
 • AISI 420 F
  Купити сплав AISI 420 F в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доступна ціна, доставка - ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Дюраль
  Купити дюраль зі складу в Україні: труба, лист, кутник, квадрат, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ПТ-3В сплав труба
  Реалізуємо титан ПТ-3В; сплав, труба та іншої прокат зі складу в Україні
 • Припій ПОС
  Купити припой ПОС за вигідною ціною в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Припій
  Припій: застосування, види, виробництво, продаж в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • AISI 309S
  Купити сплав AISI 309S в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доступна ціна, доставка - ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН56ВМТЮ сплав, труба, круг
  Купити сплав ХН56ВМТЮ зі складу в Україні. Труба, коло і інший металопрокат в асортименті - ТОВ Авек Глобал.
 • Фітинги
  Виробництво і продаж мідних фітингів. Купити зі складу в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • Свинцевий прокат
  Будь свинцевий прокат в Україні на складах компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04