Рідкісні метали: виробництво, застосування і продаж в Україні, тел: +38 (056) 370-46-04 - ТОВ "Авек Глобал"
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 136 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Рідкісні метали
Рідкісні метали

Актуальність

Незважаючи на те, що рідкісні метали стали освоюватися промисловістю порівняно недавно, вони сьогодні повсюдно застосовуються високотехнологічними галузями. Видобуваються вони або безпосередньо з родовищ, або з відходів при розробці інших видів корисних копалин. Сировинні ресурси з видобутку рідких металів на сьогоднішній день представлені як невеликими об'єктами видобутку, так і гігантськими родовищами, що дозволяють розрахувати видобуток цих металів на кілька сот років.

Загальна характеристика

До рідкісних металів геологи відносять близько 36 хімічних елементів з таблиці Менделєєва, освоєння яких активно почалося менше 100 років тому. Багато з цих металів (реній, гафній, галій, скандій, германій) були відкриті багато раніше, але властивості їх на відміну від благородних металів, стали відомі людству лише в XX столітті. Спочатку до них ставилися як до екзотичних, звідки і пішла назва «рідкісні метали», яке можна назвати умовним. Ніякого відношення назва не має до їх фізико-хімічними характеристиками або недостатньої поширеністю в природі. На думку багатьох дослідників, цю групу металів об'єднує, насамперед, новизна практичного застосування. Недостатній вміст цих металів у земній корі, труднощі технологічних процесів виділення - актуальні лише для деяких з них. Можна з упевненістю сказати, що в наші дні поняття «рідкісні метали» не несе прямого смислового значення, оскільки вони широко використовуються різними промисловими сферами.

Використання

Найчастіше рідкісні метали - це високотехнологічні матеріали. Наприклад, літій дав можливість виробляти мініатюрні і одночасно місткі батареї, які можна перезаряджати. Ніобій став основою виробництва надпровідникових матеріалів, що мають високу щільність струму, тантал використовується при виготовленні ємних мініатюрних конденсаторів, гафній - при виготовленні корозійно-стійких жароміцних сплавів. Мініатюрні потужні постійні магніти виготовляються з самарію, а надійні напівпровідникові пристрої з індію або галію. Сучасні прилади нічного бачення і високоякісна волоконна оптика була б неможлива без германію.

Проводячи дослідження, сучасні вчені продовжують відкривати нові властивості цих металів, розширюючи їх практичне використання. Якщо на зорі освоєння рідкісних металів вони були затребувані лише оборонною промисловістю, то сьогодні їх активно застосовують при виготовленні пакувальної тари, батарейок, кахлю, сантехнічних виробів, напівпровідників. Виробництво-споживання рідкісних металів сьогодні прогресує величезними темпами, обганяючи інші метали, попит на них в активно розвиваються областях збільшується щорічно на 15-25%. Що стосується цін, то їх діапазон дуже великий. Ряд кадмію близький до цинку і свинцю, а інші наближені до металів платинової групи (скандій, лютецій).

Купити за вигідною ціною

Великий вибір виробів з рідкісних металів на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням всіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів Росії, України з доставкою по будь-якою адресою. Наші фахівці упакують, укомплектують, промаркують ваше придбання, а також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Терміни постачань мінімальні. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.
продукція для продажу
 • mp159
  Великий асортимент сплаву mp159 на нікелевої основі на складі ТОВ "Авек Глобал"
 • Плетені шина
  Плетені мідна шина від виробника. Краща ціна в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Вольфрамова мішень
  Виробництво і продаж вольфрамових мішеней в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Захисна фасадна
  Захисна фасадна
 • Припої сурм'янисті ПОССу
  Припої сурм'янисті ПОССу: купити в ТОВ Авек Глобал за найкращою ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ніпель із зовнішнім різьбленням
  Ніпель із зовнішнім різьбленням: характеристики, використання, виробництво і продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН78Т дріт
  Купити дріт ХН78Т недорого в Україні: компанія Авек Глобал
 • Феррофосфор
  Феррофосфор: ФФ14, ФФ15, ФФ16, ФФ20, ФФ25 в наявності на складі ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Алюмінієвий швелер 22233-93
  Алюмінієвий швелер 22233-93 з доставкою по Україні - «Авек Глобал».
 • Ферохром
  Ферохром: маркування, характеристика, продаж у Україні за прийнятною ціною в ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ВТ6, ВТ6С, ВТ6Ч лист, плита, фольга
  ВТ6, ВТ6С, ВТ6Ч лист, плита, фольга - купити в Україні на складі компанії Авек Глобал
 • Вольфрамовий тигель
  Вольфрамовий тигель: хімічний склад, переваги, виготовлення на замовлення. ТОВ "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Сталева труба
  Сталева труба - купити в Україні ТОВ Авек Глобал. Великий вибір; всі діаметри і довжина, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН77ТЮ
  Купити сплав ХН77ТЮ в ​​Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доставка - ТОВ «Авек Глобал»
 • AISI 316Ti
  Сплав AISI 316Ti за низькими цінами на всій території України - ТОВ "Авек Глобал".
 • Ферротитан
  Ферротитан за вигідною ціною зі складу в Україні. Купити в Києві, тел: ++38 (056) 370-46-04