Латунь, види латуні, характеристика, властивості, застосування і продаж на avglob.org. Купити в Україні, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 138 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунь
Латунь

Актуальність

Латунь створена на основі сплаву 2-х металів: Zn + Cu. Міді у складі набагато більше. Залежно від її кількості, латунь має різну назву. Якщо вміст міді досягає 90% - сплав називається томпак - має гарну пластичність і корозійної стійкістю, має золотисто-червонуватий відтінок і широко використовується не тільки промисловістю, але також для виготовлення різних декоративних елементів. Іноді латунь легують іншими металами, такими як залізо, нікель, марганець та інші. Цей сплав, був відомий ще в древньому Римі, але почав активно поширяться з початком дев'ятнадцятого століття.

Ціна на латунь коливається залежно від вмісту в ній металів. Найдешевший сплав - з найбільшим вмістом цинку, так як Zn відносно дешевий метал. Але якщо його в латуні міститься більше 45% від загального обсягу, фізико-технічні властивості металу погіршуються, такий сплав вкрай рідко використовується промисловістю. Він стає менш пластичним і більш крихким. Але якщо вміст цинку менш 30%, то це упрочняет склад при збереженні пластичності. Середня біржова ціна за тонну латуні коливається від 16 тисяч рублів до 31 000 рублів.

Види латуні

Залежно від хімічного складу розрізняють кілька видів латуні. Володіє високою пластичністю, містить не менше 30% Zn, її називають однофазна проста латунь. Вона відрізняється хорошою стійкістю до атмосферної вологи, добре протистоїть перепадів температур. Латунь яка добре кується і прокочується, має гарну пластичність називається двофазна проста латунь. Ще один вид - багатофазна латунь, об'єднуюча гідності перших двох видів. Якщо в сплав міді і цинку, вводитися додатковий небудь компонент, наприклад свинець то отримують спеціальну латунь, яку маркують двома літерами. Після букви Л пишеться перша літера металу, який додатково входить до складу. Після чого вказується відсоток вмісту міді. Якщо в складі присутні кілька додаткових елементів, то їх зміст пишеться числами через тире.

Переваги

Важливе гідність латунного сплаву - хороша технологічність. З неї виробляють деталі машин і механізмів складних форм, починаючи від часових шестерень і закінчуючи підшипниками, патрубками, трубами, деталями хімічного, сантехнічного обладнання. Вона володіє хорошими антикорозійними властивостями, завдяки чому затребувана при виготовленні кранів, запірної арматури. Завдяки пластичності з неї, можна легко отримувати самі різні види прокату: лист, прутки, дріт. З тонких прутків роблять електроди для спеціальних видів зварювання. Пластини, стрічки, листи, різноманітні профілі широко використовуються в машинобудуванні.

Недоліки

Істотний недолік латуні - корозійне розтріскування. Якщо деталь формують шляхом холодного тиску, всередині накопичуються залишкові напруги. У мікротріщини можуть проникати агресивні речовини, волога, що призводить до руйнування матеріалу. Щоб уникнути цього, латунь повільно нагрівають до t ° 260 ° C, і так само повільно остуджують. Це т.зв. низькотемпературний отжиг.

Ті деталі, які виконані литтям, позбавлені такої вади, їм не потрібен відпал.

Застосування

1. Деформуємі латуні. Містять великий відсоток міді, до 90%. Сплав володіє хорошими антикорозійними, антифрикційними властивостями, пластичністю. Застосовується при виготовленні різної фурнітури прикрас інтер'єру. легко зварюється з іншими металами, наприклад, зі сталлю. виходить матеріал, який називається біметал, він широко використовується в електротехніці.

Подвійна латунь використовується при виготовленні трубочок малого діаметра для потреб автомобілебудування, холодильної техніки. З неї виробляють радіатори, патрубки, втулки. Широко використовується завдяки своїм антикорозійним властивостям для сантехнічної продукції: кранів, запірної арматури, а також деяких видів болтів, заклепок.

Багатокомпонентні латуні широко використовуються в кораблебудуванні при виготовленні корпусів приладів, болтів, дверних ручок, фурнітури. Добре протистоїть дії морської води. Використовується в авіабудуванні і для хімічного устаткування.

2. Ливарні латуні. Шестерні, підшипники для потреб важкого машинобудування при виготовленні різних датчиків, манометрів, а також деталей, які працюють під сильним навантаженням при t ° до 300 ° С,.

3. Ювелірні латуні служать для виготовлення прикрас у побуті, інтер'єрі, при виготовленні церковного начиння. Здалеку такий виріб можна прийняти за золото через характерний золотистого відтінку. Є сплави яскраво-жовтого і мідного кольорів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує сплави кольорових металів на вигідних умовах. Ціна обумовлена ​​технологічними особливостями виробництва без включення додаткових витрат. На складі представлений найширший вибір продукції для масштабних виробництв. У нас привабливі умови і для роздрібних покупців. На сайті компанії відображена вся інформація про товари, є каталог продукції і прайс-листи. Знайти нас легко в Інтернеті за адресою avglob.org. Чекаємо ваших замовлень.
продукція для продажу
 • Бронза БрБ2.
  Купити бронзу БрБ2 в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доступна ціна, доставка - ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ткана одинарна
  Ткана одинарна
 • Припій Вуда і Розі
  Купити, ціна на припой Вуда і Розі на сайті avglob.org
 • Фольга з титану
  Фольга з титану - продаж в Україні за вигідною ціною. ТОВ "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН60ВМТЮР
  Продаж ХН60ВМТЮР сплаву за найнижчими цінами з доставкою в будь-яку точку України компанією ТОВ «Авек Глобал», тел: ++38 (056) 370-46-04.
 • Дріт ПАНЧ-11
  Дріт ПАНЧ-11 на складах компанії "Авек Глобал" в Україні. Доступна ціна, знижки, доставка.
 • Дріт бронзова
  Бронзова дріт: виробництво та продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • Молібденовий диск
  Молібденовий диск з доставкою в будь-яке місто України - ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • mp35n
  Купити сплав mp35n: коло, зварні та безшовні труби, дріт, плита, лист, фітинги, фланці і поковки в Україні
 • 20Х23Н13 лист, стрічка, фольга
  20Х23Н13 лист, стрічка, фольга. Краща пропозиція на металопрокат на сайті avglob.org
 • Труба мідна менше 10 мм
  Труба мідна менше 10 мм в асортименті. Низькі ціни, купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Мідний прокат
  Мідний прокат в широкому асортименті зі складу в Києві, Україні. Купити в компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ВТ1-0 дріт коло пруток
  ВТ1-0 дріт, круг, пруток - купити в Україні за ціною виробника
 • Сплав 08Х18Т1
  Купити недорого сплав 08Х18Т1 в Україні - компанія Авек Глобал
 • ХН56ВМКЮ сплав, труба, круг
  Купити сплав ХН56ВМКЮ, трубу, коло в Україні за низькою ціною: компанія Авек Глобал.
 • ХН75МБТЮ сплав
  Купити ХН75МБТЮ сплав з доставкою по Україні - в компанії Авек Глобал: Ціна на металопрокат на сайті avglob.org