Латунь, види латуні, характеристика, властивості, застосування і продаж на avglob.org. Купити в Україні, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 120 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунь
Латунь

Актуальність

Латунь створена на основі сплаву 2-х металів: Zn + Cu. Міді у складі набагато більше. Залежно від її кількості, латунь має різну назву. Якщо вміст міді досягає 90% - сплав називається томпак - має гарну пластичність і корозійної стійкістю, має золотисто-червонуватий відтінок і широко використовується не тільки промисловістю, але також для виготовлення різних декоративних елементів. Іноді латунь легують іншими металами, такими як залізо, нікель, марганець та інші. Цей сплав, був відомий ще в древньому Римі, але почав активно поширяться з початком дев'ятнадцятого століття.

Ціна на латунь коливається залежно від вмісту в ній металів. Найдешевший сплав - з найбільшим вмістом цинку, так як Zn відносно дешевий метал. Але якщо його в латуні міститься більше 45% від загального обсягу, фізико-технічні властивості металу погіршуються, такий сплав вкрай рідко використовується промисловістю. Він стає менш пластичним і більш крихким. Але якщо вміст цинку менш 30%, то це упрочняет склад при збереженні пластичності. Середня біржова ціна за тонну латуні коливається від 16 тисяч рублів до 31 000 рублів.

Види латуні

Залежно від хімічного складу розрізняють кілька видів латуні. Володіє високою пластичністю, містить не менше 30% Zn, її називають однофазна проста латунь. Вона відрізняється хорошою стійкістю до атмосферної вологи, добре протистоїть перепадів температур. Латунь яка добре кується і прокочується, має гарну пластичність називається двофазна проста латунь. Ще один вид - багатофазна латунь, об'єднуюча гідності перших двох видів. Якщо в сплав міді і цинку, вводитися додатковий небудь компонент, наприклад свинець то отримують спеціальну латунь, яку маркують двома літерами. Після букви Л пишеться перша літера металу, який додатково входить до складу. Після чого вказується відсоток вмісту міді. Якщо в складі присутні кілька додаткових елементів, то їх зміст пишеться числами через тире.

Переваги

Важливе гідність латунного сплаву - хороша технологічність. З неї виробляють деталі машин і механізмів складних форм, починаючи від часових шестерень і закінчуючи підшипниками, патрубками, трубами, деталями хімічного, сантехнічного обладнання. Вона володіє хорошими антикорозійними властивостями, завдяки чому затребувана при виготовленні кранів, запірної арматури. Завдяки пластичності з неї, можна легко отримувати самі різні види прокату: лист, прутки, дріт. З тонких прутків роблять електроди для спеціальних видів зварювання. Пластини, стрічки, листи, різноманітні профілі широко використовуються в машинобудуванні.

Недоліки

Істотний недолік латуні - корозійне розтріскування. Якщо деталь формують шляхом холодного тиску, всередині накопичуються залишкові напруги. У мікротріщини можуть проникати агресивні речовини, волога, що призводить до руйнування матеріалу. Щоб уникнути цього, латунь повільно нагрівають до t ° 260 ° C, і так само повільно остуджують. Це т.зв. низькотемпературний отжиг.

Ті деталі, які виконані литтям, позбавлені такої вади, їм не потрібен відпал.

Застосування

1. Деформуємі латуні. Містять великий відсоток міді, до 90%. Сплав володіє хорошими антикорозійними, антифрикційними властивостями, пластичністю. Застосовується при виготовленні різної фурнітури прикрас інтер'єру. легко зварюється з іншими металами, наприклад, зі сталлю. виходить матеріал, який називається біметал, він широко використовується в електротехніці.

Подвійна латунь використовується при виготовленні трубочок малого діаметра для потреб автомобілебудування, холодильної техніки. З неї виробляють радіатори, патрубки, втулки. Широко використовується завдяки своїм антикорозійним властивостям для сантехнічної продукції: кранів, запірної арматури, а також деяких видів болтів, заклепок.

Багатокомпонентні латуні широко використовуються в кораблебудуванні при виготовленні корпусів приладів, болтів, дверних ручок, фурнітури. Добре протистоїть дії морської води. Використовується в авіабудуванні і для хімічного устаткування.

2. Ливарні латуні. Шестерні, підшипники для потреб важкого машинобудування при виготовленні різних датчиків, манометрів, а також деталей, які працюють під сильним навантаженням при t ° до 300 ° С,.

3. Ювелірні латуні служать для виготовлення прикрас у побуті, інтер'єрі, при виготовленні церковного начиння. Здалеку такий виріб можна прийняти за золото через характерний золотистого відтінку. Є сплави яскраво-жовтого і мідного кольорів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує сплави кольорових металів на вигідних умовах. Ціна обумовлена ​​технологічними особливостями виробництва без включення додаткових витрат. На складі представлений найширший вибір продукції для масштабних виробництв. У нас привабливі умови і для роздрібних покупців. На сайті компанії відображена вся інформація про товари, є каталог продукції і прайс-листи. Знайти нас легко в Інтернеті за адресою avglob.org. Чекаємо ваших замовлень.
продукція для продажу
 • Сплав 01Х18М2Т-ВІ
  Сплав 01Х18М2Т-ВІ купити в Україні за найкращою ціною - компанія Авек Глобал
 • Гумовий
  Гумовий компенсатор з доставкою в великому асортименті, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Для тепломереж
  Компенсатор для тепломереж
 • Антистоксових люмінофори
  Антистоксових люмінофори в асортименті, купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • Сплав НП1А-ИД
  Сплав НП1А-ИД: властивості, хімічний склад та інші технологічні параметри на сайті avglob.org
 • Сплав 65Х13
  Купити сплав 65Х13 з доставкою по місту. Кращі ціни в компанії Авек Глобал
 • Мідний пруток
  Мідний пруток в асортименті зі складу в Києві, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • Нержавіючої сталі
  Продаємо порошок нержавіючої сталі зі складів в Україні - ТОВ "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • НП-2 труба
  Купити НП-2 трубу з доставкою по Україні - в компанії Авек Глобал, Дніпропетровськ
 • 50Н дріт, круг
  50Н дріт, круг - купити в Україні: компанія "Авек Глобал"
 • Метали в прокаті
  Пропонуємо рідкі метали і прокат з доставкою по Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - компанія Авек Глобал
 • Лист бронзовий
  Бронзовий лист: виробництво, маркування, ціна, купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • 14Х17Н2 Лист, стрічка
  Ціна на 14Х17Н2 Лист, стрічку і інший металопрокат на сайті avglob.org /
 • Труба ДКРНМ
  Купити латунну трубу ДКРНМ зі складу в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Титан Європа
  Хімічний склад і фізичні властивості зарубіжних марок титану: купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Манганін
  Купити манганин в Україні за ціною виробника, тел: ++38 (056) 370-46-04 - компанія "Авек Глобал"