Будь прокат з латуні за найкращою ціною в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 44 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунний прокат
Латунний прокат

Загальна характеристика

За хімічним складом латуні ділиться на 2 види: складні і прості. Головним елементом цього сплаву є мідь. Чим більше у складі цинку, тим вища буде загальна міцність. У складі може бути до 45% Zn. Сплави Zn + Cu називають подвійними або простими. Складні сплави, які містять свинець, марганець - більше легко обробляються. Завдяки фосфору, підвищується твердість. Нікель збільшує хімічну стійкість. Олово - стійкість до водного середовища. Кремній і алюміній - міцність, але алюміній знижує пластичність. Залізо надає дрібнозернисту структуру деталям, збільшує зносостійкість.

Переваги

Міцність у латуні набагато вище, ніж у міді, а ливарні властивості краще. Латунь добре піддається пайку, зварюванні. Листовий латунний прокат - досить пластичний, легко деформується, доступний будь-якій механічній обробці. Його застосовують на шкідливих виробництвах. Сама латунь екологічно абсолютно нешкідлива.

Класифікація

За ступенем твердості розрізняють тверді, напівтверді, м'які сплави. Поділ залежить від величини тиску, необхідного для холодної деформації металу. Воно може коливатися від 30 до 64 кг / мм 2. За кольором латунь буває червоною і жовтою, це залежить вмісту цинку. Якщо його багато, то сплав буде жовтий. такий тип використовується зазвичай в домашньому господарстві. А червона латунь має більш високу пластичність. У ній міститься більше міді. За формою латунний прокат може бути у вигляді кола, стрічки, аркуша, дроту, труби, шестикутника.

Застосування

Машинобудування, будівництво, сантехніка. Декоративні вироби для інтер'єру, музичні інструменти, наприклад, ударні тарілки. У машинобудуванні використовують латунні гайки, болти, гвинти, підшипники, втулки. Складні сплави, де присутня олово, застосовують у суднобудуванні, завдяки корозійної стійкості. Латунь використовується для хімічної апаратури, деталей літаків, суден, космічних кораблів, створення бойового спорядження та боєприпасів, типографических матриць.

Виробництво

Латунний прокат включає в себе близько 200 профілів, Ø від 7 до 40 мм. Його виробляють гарячекатаних або холоднокатані способом. Круглий прокат випускається мірної завдовжки. Горизонтальне лиття проходить етап протягання з подальшою калібруванням, це підвищує точність зовнішніх перерізів, а також забезпечує роботу автоматичних ліній металообробки. Найпопулярніші марки: ЛС59-1 - «сипучка» (складається з 40% Zn, 59% Cu і 1% Pb), а також Л63 - «тягучка» (37% Zn і 63% Cu) Їх використовують для виробництва кіл або шестигранників ,.

Шестигранник буває підвищеною та нормальною точності .. Латунні прутки виробляють напівтвердими, м'якими, твердими. Застосовують для виробництва металовиробів. Круглий пруток буває трьох ступеня точності: підвищеної, нормальної або високою. У маркуванні всі елементи позначаються великими літерами, після чого вказується процентна частка основи сплаву. Припустимо, Л63, це латунь, яка містить 63% Cu, інше - цинк. Якщо вміст Zn перевищує 20%, сплав буде схильний до розтріскування. Щоб цього уникнути, використовують відпал при t ° 175-300 ° С. Щоб деталі були доступні холодної деформації, використовують однофазну латунь. З неї виготовляють стрічку, радіаторні трубки, дріт. А якщо деталі виготовляти при температурі вище 500 ° С, то використовують двофазну латунь. З неї виготовляються листи та прутки.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитися більш детально з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», яка спеціалізується на поставках кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою в будь-який район СНД. Вся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. Погодження про, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачені пільгові знижки.
продукція для продажу
 • Сплав 32НК-ВІ
  Сплав 32НК-ВІ: властивості, характеристика, склад. Купити спецсталі в Україні - ТОВ «Авек Глобал»
 • Плита титанова
  Титанова плита будь-якої товщини і розміру, купити в ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Латунь Л60
  Купити Латунь Л60 в Києві і Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Лист мідний
  Купити мідний лист за ціною виробника з доставкою в будь-яку область України - ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Алюміній
  Характеристика алюмінію, властивості і застосування на сайті avglob.org. Купити в Києві, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Бронза БрОЦ 4-4-17
  Бронза БрОЦ 4-4-17: хімічний склад, характеристики, виробництво і продаж в Україні - ТОВ «Авек Глобал».
 • Германій
  Хімічні та фізичні властивості германію. Купити германій в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Нержавіюча
  Сітка ткана нержавіюча
 • ХН60М
  Сплав ХН60М зі складу компаніїї ТОВ «Авек Глобал» за вигідною ціною. Поковка в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Ніхром Х20Н80-Н
  Ніхром Х20Н80-Н - Купити в Україні за вигідною ціною ТОВ "Авек Глобал".
 • ХН32Т коло
  Продаємо ХН32Т коло з доставкою по Україні - компанія Авек Глобал.
 • Бронза БрАЖМц10-3-1, 5
  Постійна наявність та продаж бронзи БрАЖМц10-3-1, 5 зі складів компанії ТОВ "Авек Глобал" по всій території України з доставкою в будь-яку точку.
 • Бронза
  Бронза: виробництво, характеристика, застосування і продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - компанія "Авек Глобал"
 • Ферромолибден
  Продаємо ферромолібден зі складів компанії Авек Глобал по всій Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Інвар 36 36н
  Купити сплав Інвар 36 36н за найкращою ціною в Україні - ТОВ Авек Глобал
 • Куніаль
  Куніаль: Виробництво і продаж за ціною виробника. Купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал