Будь прокат з латуні за найкращою ціною в Україні - ТОВ Авек Глобал, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 148 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Латунний прокат
Латунний прокат

Загальна характеристика

За хімічним складом латуні ділиться на 2 види: складні і прості. Головним елементом цього сплаву є мідь. Чим більше у складі цинку, тим вища буде загальна міцність. У складі може бути до 45% Zn. Сплави Zn + Cu називають подвійними або простими. Складні сплави, які містять свинець, марганець - більше легко обробляються. Завдяки фосфору, підвищується твердість. Нікель збільшує хімічну стійкість. Олово - стійкість до водного середовища. Кремній і алюміній - міцність, але алюміній знижує пластичність. Залізо надає дрібнозернисту структуру деталям, збільшує зносостійкість.

Переваги

Міцність у латуні набагато вище, ніж у міді, а ливарні властивості краще. Латунь добре піддається пайку, зварюванні. Листовий латунний прокат - досить пластичний, легко деформується, доступний будь-якій механічній обробці. Його застосовують на шкідливих виробництвах. Сама латунь екологічно абсолютно нешкідлива.

Класифікація

За ступенем твердості розрізняють тверді, напівтверді, м'які сплави. Поділ залежить від величини тиску, необхідного для холодної деформації металу. Воно може коливатися від 30 до 64 кг / мм 2. За кольором латунь буває червоною і жовтою, це залежить вмісту цинку. Якщо його багато, то сплав буде жовтий. такий тип використовується зазвичай в домашньому господарстві. А червона латунь має більш високу пластичність. У ній міститься більше міді. За формою латунний прокат може бути у вигляді кола, стрічки, аркуша, дроту, труби, шестикутника.

Застосування

Машинобудування, будівництво, сантехніка. Декоративні вироби для інтер'єру, музичні інструменти, наприклад, ударні тарілки. У машинобудуванні використовують латунні гайки, болти, гвинти, підшипники, втулки. Складні сплави, де присутня олово, застосовують у суднобудуванні, завдяки корозійної стійкості. Латунь використовується для хімічної апаратури, деталей літаків, суден, космічних кораблів, створення бойового спорядження та боєприпасів, типографических матриць.

Виробництво

Латунний прокат включає в себе близько 200 профілів, Ø від 7 до 40 мм. Його виробляють гарячекатаних або холоднокатані способом. Круглий прокат випускається мірної завдовжки. Горизонтальне лиття проходить етап протягання з подальшою калібруванням, це підвищує точність зовнішніх перерізів, а також забезпечує роботу автоматичних ліній металообробки. Найпопулярніші марки: ЛС59-1 - «сипучка» (складається з 40% Zn, 59% Cu і 1% Pb), а також Л63 - «тягучка» (37% Zn і 63% Cu) Їх використовують для виробництва кіл або шестигранників ,.

Шестигранник буває підвищеною та нормальною точності .. Латунні прутки виробляють напівтвердими, м'якими, твердими. Застосовують для виробництва металовиробів. Круглий пруток буває трьох ступеня точності: підвищеної, нормальної або високою. У маркуванні всі елементи позначаються великими літерами, після чого вказується процентна частка основи сплаву. Припустимо, Л63, це латунь, яка містить 63% Cu, інше - цинк. Якщо вміст Zn перевищує 20%, сплав буде схильний до розтріскування. Щоб цього уникнути, використовують відпал при t ° 175-300 ° С. Щоб деталі були доступні холодної деформації, використовують однофазну латунь. З неї виготовляють стрічку, радіаторні трубки, дріт. А якщо деталі виготовляти при температурі вище 500 ° С, то використовують двофазну латунь. З неї виготовляються листи та прутки.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитися більш детально з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», яка спеціалізується на поставках кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою в будь-який район СНД. Вся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. Погодження про, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачені пільгові знижки.
продукція для продажу
 • Магній, сам метал і труба
  Метал магній, труба з магнію: характеристика, виробництво, застосування. Купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Нікель 201
  Продаємо Нікель 201 в Україні за найкращою ціною в регіоні - ТОВ Авек Глобал
 • Гафній
  Гафній, його властивості, застосування і продаж в Україні від компанії Авек Глобал
 • Сплав 03Х22Н6М2
  Сплав 03Х22Н6М2, його склад і особливості. Купити в Україні - ТОВ Авек Глобал.
 • Мідний припой
  Купити мідний припой в Україні за ціною виробника в ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Харчова та технічна
  Харчова та технічна алюмінієва фольга, купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • 07Х12НМБФ-ш труба, круг
  07Х12НМБФ-ш труба, круг - купити в Україні: Ціна на металопрокат в компанії Авек Глобал
 • Ковар 29НК
  Сплав Ковар 29НК в асортименті зі складів в Україні - ТОВ Авек Глобал
 • Лист алюмінієвий
  Алюмінієвий лист будь-якої марки, розкрою та товщини сосклада в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • Бронза БрАМц10-2.
  Купити бронзу БрАМц10-2 в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доставка - ТОВ «Авек Глобал»
 • Плита дюралева
  Дюралева плита - виробництво, маркування, застосування. Купити в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04, ТОВ Авек Глобал
 • Гарячекатана
  Гарячекатана труба в аасортіменте зі складу ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Алюмінієва смуга з порошковим полімерним покриттям або анодована 22233-93 і 8617-81
  Алюмінієва смуга 22233-93 і 8617-81 зі складу компаніїї ТОВ «Авек Глобал» за вигідною ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Безшовна труба
  Безшовна труба з нержавійки всіх діаметрів і розмірів - ТОВ "Авек Глобал" ++38 (056) 370-46-04
 • Дорожня
  Дорожня будівельна сітка
 • Сплав 03Х18Н11
  Купити Сплав 03Х18Н11 в Україні - компнії Авек Глобал.