Купити дюраль зі складу в Україні: труба, лист, кутник, квадрат, тел: +38 (056) 370-46-04
поки ви на сайті, нас відвідали
ще 86 людина
якісний метал. надійне партнерство
перезвонимо за 30 сек.
передзвонити
каталог
 • Нікелеві сплави
 • Нержавійка, титан
 • Рідкісні і тугоплавкі
 • Кольорові метали
 • Легована сталь
 • Сітки та з'єднання
Дюраль
Дюраль

Загальна характеристика

Дюраль (або по-іншому, дюралюміній) - деформується сплав алюмінію з додаванням магнію і міді. Придбати його сьогодні не складає труднощів. Ціна залежить від відсоткової частки складових компонентів і додаткових умов поставки.

Головними легуючими компонентами є Mn, Cu і Mg. Зазвичай міді міститься 4,4%, марганцю - 0,5%, а магнію - 1,5%. Магній і мідь використовують для додання сплаву міцності. Марганець, завдяки своїм властивостям подрібнює структуру, підвищуючи тим самим стійкість до корозії і міцність. Крім перерахованих елементів, у складі використовується ще і кремній і залізо. Fe вважається шкідливою домішкою, знижує міцність і пластичність. Si сприяє зменшенню шкідливого впливу заліза, певною мірою пов'язуючи його. Температура плавлення сплаву складає 650 градусів.

Переваги

1. Легкість механічної обробки вигідно відрізняють дюралевий сплав від інших.

2. Конструктивна міцність також є одним з плюсів. Для її досягнення використовують термічну обробку.

3. Це дуже легкий сплав. Його щільність на кубометр - 2500-2800 кілограм.

Недоліки

У порівнянні з алюмінієм, дюраль володіє меншим ступенем корозійної стійкості. Даний недолік навчилися усувати плакіровкой. Чистий алюміній наноситься на поверхню сплаву тонким шаром гарячим методом. Метод плакирования дозволяє отримувати стійкий до корозії міцний матеріал.

Сортамент

Дюралюмінії сьогодні широко використовуються з промисловості, будівництві, машинобудуванні. Умовно його ділять на чотири групи, залежно від насичення складовими компонентами, що позначається на кінцевій ціні.

1. Класична марка Д1. Процентний склад не змінювався з 1908 року, від моменту перших плавок.

2. Підвищеної міцності марка Д16. Міцність надає високий вміст магнію.

3. Підвищеної жароміцності, марки ВД17 і Д19. Відрізняються високим вмістом міді та марганцю.

4. Підвищеної пластичності марки Д18. Пластичність досягається завдяки підвищеній частці магнію і міді.

Термообробка

Після відпалу досягається чудова пластичність, а після старіння - значне самозміцнення.

Відпал. Сплав нагрівають до t ° 500 ° С, з охолодженням він набуває гнучкість, аналогічну чистого алюмінію. Після процесу старіння провідними характеристиками дюралю стають твердість і жорсткість. Для виконання природного старіння потрібні приблизно добу і робоча t ° 20 градусів Цельсія. Для штучного старіння потрібна більш висока температура, але зате часу - значно менше. По завершенню технології дюраль стає досить міцним і надійним металом, який можна використовувати при найвищих навантаженнях.

Здатність до самозміцнення у дюралю відкрили зовсім випадково і тепер часто використовують при обробці матеріалу для застосування в сучасній промисловості. Напівфабрикати залежно від технології виробництва поставляються в штучно-состаренном, загартованому і отожженном видах. Час термообробки при цьому сильно відрізняється - воно залежить від структури та товщини сплаву. Після гарту сплави зміцнюється, але в теж час зберігають високу пластичність, що дозволяє їм піддаватися будь деформації. Саме тому виколотку, штампування можна виробляти за один раз. Варто відзначити, що природне старіння після деформації знижує межа міцності на 2 кг / мм 2 в порівнянні з міцністю тих деталей, у яких старіння сталося після необхідної деформації. Виходить, що технологія вимагає виконання деформації сплаву Д1 тільки в стані свіже загартованому, причому в перші дві години після гарту. А сплави Д16 і Д6 вимагають обробки в період 30 хвилин після гарту.

Особливості

По-перше, це висока чутливість до корозії, особливо, під напругу, що можна ліквідувати плакуванням. По-друге, висока чутливість до гострих надрізів. По-третє, значне зниження характеристик міцності при підвищенні t вище 140 ° С.

Застосування

Машинобудування, авіабудування, виробництво швидкісних поїздів, спорудження житлових або виробничих приміщень. Переважний застосування даного сплаву пояснюється його більшою в порівнянні з алюмінієм твердістю. Самими широко вживаними є матки Д16 і Д1. Вони стали буквально незамінні для авіації. Сплав Д1 вважається одним з основних при виготовленні труб, профілів, листів, дроту, поковок, штамповок. Ті ж напівфабрикати виготовляють із сплаву марки Д16 (крім штамповок і поковок). Д18 (підвищеної пластичності) використовується в авіабудуванні для виготовлення заклепок. Д19 і ВД17 застосовують для виробництва деформованих напівфабрикатів. які працюють при підвищених температурах. В95 незамінний у вигляді пресованих профілів, прутків і штамповок.

У нашій компанії «Авек Глобал» ви можете замовити будь-яку необхідну вам продукцію, а також отримати відповідь на будь-яке питання щодо реалізації металопрокату.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує металопрокат на найвигідніших умовах. На складі надано великий вибір напівфабрикатів з дюралюмінію. Від обсягу замовлення та додаткових умов поставки залежить ціна. При оптових покупках надаються істотні знижки. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання і надати кваліфіковану допомогу. А великий асортимент не залишить Вас без вибору. Компанія відповідає за своєчасну доставку. Вся продукція сертифікована. Якість гарантовано неухильним дотриманням технології виробництва.
продукція для продажу
 • Стрічка латунна
  Латунна стрічка - все маркування, ТУ та ДСТУ на складі ТОВ Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН60ВТ труба
  Труба ХН60ВТ зі складу в Дніпропетровську - ТОВ "Авек Глобал"
 • Латунна
  Сітка тканинна латунна.
 • Скандій
  Скандій в будь-якій кількості зі складу в Києві. Купити в Україні тел: ++38 (056) 370-46-04 - ТОВ Авек Глобал
 • ВТ14 сплав, труба
  Титановий сплав ВТ14, труба та іншої прокат з титану - ТОВ Авек Глобал
 • Сплав 42н, 42н-ві.
  Купити сплав 42н в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця. Великий вибір, доставка - ТОВ «Авек Глобал»
 • Магній
  Магній: застосування, фізичні та хімічні властивості, продаж в Україні, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН62ВМЮТ-вд сплав, труба, круг
  Купити ХН62ВМЮТ-вд сплав, трубу, коло зі складу в Україні - в компанії Авек Глобал
 • ХН75МБТЮ труба
  Купити нержавіючу трубу ХН75МБТЮ з доставкою по Україні - в компанії Авек Глобал
 • Хромель
  Купити хромель в Україні за вигідною ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04. Склад, властивості, застосування на сайті компанії Авек Глобал.
 • Молібден застосування
  Молібден опис та застосування в електротехніці, металообробці та металургії, в оптиці на сайті avglob.org
 • Рениевая дріт, ренієвий коло
  Рениевая дріт, ренієвий коло зі складу в Києві від компанії Авек Глобал, тел: ++38 (056) 370-46-04
 • Труби для опалення
  Труби для опалення: опис, види, купити в Україні компанія "Авек Глобал", тел: ++38 (056) 370-46-04
 • ХН38ВТ лист, стрічка, фольга
  Завжди в наявності ХН38ВТ лист, стрічка, фольга: Продаж в Україні компанія Авек Глобал.
 • ХН60ВТ лист
  Купити ХН60ВТ лист зі складу в Україні: ТОВ "Авек Глобал" місто Дніпропетровськ.
 • Гафній, дріт, круг
  Гафній, дріт, коло: виробництво та продаж в Україні за вигідною ціною, тел: ++38 (056) 370-46-04